Telefon
WhatsApp

SATILIK KOMPLE BİNA

Konut-Sinop-Boyabat

SATILIK KOMPLE BİNA Hakkında

YENİMAHALLE HÜRRİYET CAD.

0546 785 24 58

1.200.000,00 TL TL
İlan No : 8
İlan Tarihi : 20 Aralık 2018, 18:34
Satıldığı İl : Sinop
İlçe : Boyabat
Emlak Tipi : Konut
:
Kat Sayısı : 5
İzlenme : 770

İşveren Bilgileri

Emlak Sektörüne Bakışımız Hakkında İnsanlık tarihinin başlangıcından beri barınma, birincil ihtiyaç olmuş ve zamanla beraber bu barınaklar çeşitlenmiş, kullanım amaçları ve vasıfları değişerek gayrimenkul adını almıştır. Dünya içerisinde bir başka dünyadır, sahip olduğumuz evimiz, iş yerimiz, ofisimiz, yazlığımız; yani sahip olduğumuz gayrimenkulümüz.

Bazı sorular vardır: '' Bir gayrimenkulü değerlendirirken nasıl değerlendirmeli, neye göre değerlendirilmeli, ne eksiktir değerlendirmede ne fazla? Alırken hangi faktörlere bakılmalıdır, nerede ne değerde nasıl bir yer almak doğrudur? '' Çok değişkeni olan bu soruların yanıtı bizim oluşturduğumuz, müşteri memnuniyetini hedef alan, Doğru Fiyat - Doğru Yatırım çalışmalarımızdır. Bu sorumluluk bilinciyle hizmetlerimize devam etmekte ve daha ileriye götürme gayretindeyiz.

Neden? “ ULUSOY GAYRİMENKUL EMLAK ALIM SATIM ” herhangi bir gayrimenkul alımınızda sizlere ihtiyacınız ile ilgili alternatifler sunarak alanlarında gerçek değerlerle mukayeseler yapma imkanı verir. ULUSOY GAYRİMENKUL EMLAK ALIM SATIM herhangi bir gayrimenkul satımında, gayrimenkulü doğru tanımlayarak az zamanda talep eden çok kişiye bu gayrimenkulü tanıtma görevini üstlenir.

Etiketler