Telefon
WhatsApp

sinop drone ilaçlama

Camikebir Mah. 75. yıl Cad. No:15/1 Boyabat Boyabat / Sinop
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 2 , Nisan ayında 50 ve toplamda 734 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

sinop drone ilaçlama

2010 yılında Dursun Karaoğlu tarafından kurulan firmamız; imar uygulamaları, parselasyon planı, halihazır harita üretimi, altyapı projeleri, kadastro işlemleri ve inşaat çalışmaları alanında profesyonel ve yenilikçi çözüm önerileri sunmaktadır.
Kurulduğu günden bugüne faaliyet alanına giren konularda yenilikçi, teknolojiyi kullanan, dürüstlük ve güven esasında verdiğihizmet ile bölgesinin aranan firmalardan birisi olmuştur. Firmamız müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutarak kendini yenilemeyi en temel değer olarak görmektedir.

Kuruluşundan bu yana geçen süre içinde, güçlü teknik kadrosu, deneyimleri, bilgi birikimi, sorunları çözmede kullandığı yaklaşımlar ile yenilikçi yönü öne çıkan firmamız, mali destek ve hibe danışmanlığı çerçevesinde de hizmet vermektedir. 
Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı(KUZKA) ve Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) başta olmak üzere KOBİ’lerin, kurumların ve sivil toplum kuruluşlarının kendilerine uygun fon hibe kaynaklarına ulaşabilmesini sağlamak için çalışmalar yapmakta, projeler hazırlamakta ve yürütmektedir.

2023 yılında İnsansız Hava Aracı Teknolojileri alanında da hizmet vermeye başlayan firmamız, Drone ile havadan ilaçlama konusunda da çalışmalarına başlamıştır.  Tarımsal Zirai İlaçlama Drone'ları satışını yapmakta, tüm Drone'lar için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Ayrıca yedek parça tedariği sağlamaktayız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 - 18:00
Cumartesi08:00 - 18:00
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *