Telefon
WhatsApp

Boyabat Oto Kurtarma, Boyabat Çekici, Boyabat Oto Çekici

Boyabat Sanayi Sitesi 11. Sokak No:19 Boyabat Boyabat / Sinop
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 3 , Mayıs ayında 31 ve toplamda 512 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Boyabat Oto Kurtarma, Boyabat Çekici, Boyabat Oto Çekici

Boyabat Özen Oto Kurtarma, sektördeki deneyimi ve uzman kadrosuyla oto kurtarıcı hizmetleri ve yol yardım alanında öncü bir firma olarak faaliyet göstermektedir.

2007 yılında kurulan firmamız, yılların birikimi ve güvenilirliği ile müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmaktan gurur duymaktadır. 81 ilimize hizmet verme kapasitesine ve birikimine sahip firmamız ihtiyaç duyduğunuz her an, 7/24 kesintisiz hizmet anlayışımızla yanınızdadır.

Boyabat Oto Çekici olarak, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Araçlarınızın güvenliği ve taşınması konusundaen modern ekipmanları ve uzman ekibimizi kullanıyoruz.

Firmamızın filosunda bulunan 2 adet kayar kasa ve 2 adet sabit kasa araçlarımız, çeşitli taşıma ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır durumdadır. Ayrıca, Özen Oto Kurtarma olarak Yedi Emin Oto Park hizmetleri sunarak, araçlarınızın güvende olduğundan emin olmanızı sağlıyoruz.

Oto kurtarma, vinç'li araç kurtarma, ahtopot çekici, yol yardım ve acil yol yardım gibi geniş bir hizmet yelpazesiyle sizlere destek sağlıyoruz. Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz, her türlü zorlu koşulda hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır.

Boyabat Özen Oto Kurtarma olarak, müşterilerimize sadece bir hizmet sağlamıyor, aynı zamanda güven ve rahatlık sunuyoruz. Siz de kesintisiz hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle çalışmayı tercih ettiğinizde, araçlarınızın güvende olduğundan ve profesyonel bir ekip tarafından desteklendiğinizden emin olabilirsiniz.

Boyabat Oto Kurtarma olarak, her zaman yanınızdayız!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi7/24
Cumartesi7/24
Pazar7/24

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *