Telefon
WhatsApp

Barış Çiçekcilik

Ortabayır Mahallesi Talatpaşa Caddesi No:103 Kağıthane/İSTANBUL Kagithane / İstanbul
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Aralık ayında 7 ve toplamda 766 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Denizli Merkez, Denizli, Türkiye

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Barış Çiçekcilik

Ortabayır Mahallesi Talatpaşa Caddesi No:103 Kağıthane/İSTANBUL

Değerli Müşterimiz,

Çiçek, herzaman insanların duygu ve düşüncelerini karşı tarafa yansıtmak için kullanımda kendine yer bulmuş, bir sunum şekli, kendini ifade etme biçimi olmuştur. Kimi zaman sevdiklerimizin ve arkadaşlarımızın kötü günlerinde yanında olduğumuzu belirtmek, kimi zamanda güzel günlerimizi paylaşmak noktasında en güzel ifade biçimidir.

BARIŞ ÇİÇEKÇİLİK olarak, duygularınızın ifade edilmesi noktasında sizin tercümanınız olmaktan büyük keyif ve gurur duyacağımızı, mutluluklarınızı paylaşacağımızı ve sizi sevdiklerinize en iyi yansıtacağımızı ve duygularınızı sevdiklerinizle en iyi şekilde buluşturacağımızı iddia ediyoruz.

Her zaman kendimize olan güvenimizin arkasındayız. Bir çiçeğin tanzimine başlarken şunu aklımızdan çıkarmıyoruz; sizi temsil eden bizi daha çok temsil ediyor. Yaptığımız her iş, markamızı oluşturan küçük dokunuşlardır. Bizim gerçek reklamımızdır. Aldığımız her teşekkür kendimize olan güvenimizin gurur kaynağıdır. İşimize verdiğimiz önem siz müşterilerimizi her zaman mutlu gördüğümüzde katlanarak  büyümektedir.

Bu yüzdendir ki 15 yılı aşkın süredir, BOYABAT, İSTANBUL'DA hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin çiçek ailemize katılması ile Sinop'un açık ara en büyük çiçekçisi olmuş bulunuyoruz. " Herzaman %100 Müşteri Memnuniyeti " sloganıyla çıktığımız bu yola, bizi bu günlere taşıdığınız için siz müşterilere teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılar sunarız.

Barış Çiçekçilik Çiçek Sepeti www.ciceksepeti.com üyesidir

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:30 - 19:00
Cumartesi08:30 - 19:00
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *